O firmie
Usługi
Kontakt

Aktualności

ZAPISY

ZAPISY na rok szkolny 2015/2016
prowadzone są w sekretariacie szkoły w godz. 13.00-19.00
lub telefonicznie 505 305 589

Zapraszamy na kursy grupowe
bądź indywidualne
dzieci od 3 r.ż., młodzież
i dorosłych.

Szkoła Językowa LIDER
ul. Kościuszki 31 (obok sądu) Biłgoraj
...
2015-01-15

Dane firmy

ul. Kosciuszki 31
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie
powiat Biłgoraj

tel: 505 305 589


Godziny otwarcia

Poniedziałek:
od 13:00 do 19:00
Wtorek:
od 13:00 do 19:00
Środa:
od 13:00 do 19:00
Czwartek:
od 13:00 do 19:00
Piątek:
od 13:00 do 19:00
Sobota:
nieczynne
Niedziela:
nieczynne

Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
O firmie
Szkoła Językowa LIDER jest jedyną placówką w Biłgoraju oferującą szeroką gamę kursów językowych w tym:
- angielski
- niemiecki
- włoski
- hiszpański
- francuski
- rosyjski

Zajęcia skierowane są do:
- dzieci od 3 lat
- młodzieży (gimnazjum, szkoła średnia)
- dorosłych

Od początku działalności prowadziliśmy kursy Metodą Callana, dzięki którym Słuchacze mogą bardzo szybko opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się skutecznie komunikować w języku obcym. Od kilku lat bazujemy na niezawodnej metodzie DIRECT(zobacz www.directenglish.pl), która oferują aktualne i praktyczne słownictwo oraz przystępniejszą gramatykę, a także uwzględniają potrzeby polskiego słuchacza.

Metoda bezpośrednia - praktyczna nauka mówienia

Stosujemy bezpośrednie metody nauczania, dzięki czemu Słuchacz bierze aktywny udział w lekcji i mówi w języku obcym ponad cztery razy więcej, niż przy innych metodach nauczania - czas każdej lekcji jest wykorzystany w 100%. Kurs kładzie zdecydowany nacisk na konwersację, nie pomijając przy tym czytania, pisania i gramatyki. Uczymy dobrze rozumieć mówiony język oraz płynnie mówić, czytać i pisać.
Nie nudzisz się na lekcji

Szybkie tempo nauki pozwala pokonać nudę i dekoncentrację, a starannie opracowany system powtórek pomaga w trwałym zapamiętaniu materiału. Słuchacze odbierają naukę w szkole LIDER jako łatwą, interesującą i przyjemną, szybkie postępy w nauce są bardzo motywujące i nastawiają entuzjastycznie do dalszej pracy.

Małe grupy

W naszej szkole grupy liczą maksymalnie 10 osób (a średnio 7-8), dzięki czemu lektor może poświęcić o wiele więcej uwagi każdemu Słuchaczowi, niż w innych szkołach językowych, gdzie grupy mają często po 12, a nawet 15 Słuchaczy.

Świetna kadra

Wysoki standard dydaktyczny zajęć zapewniony jest przez kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy nie tylko sami doskonale znają język obcy, ale potrafią także przekazać swoją wiedzę. Lektorzy przechodzą regularne szkolenia oraz systematycznie udoskonalają swój warsztat metodyczny.

Jakość z certyfikatem

Od początku istnienia szkoły towarzyszy nam dbałość o zadowolenie naszych Klientów - Słuchaczy oraz jak najwyższą jakość kursów. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wydawnictwa Direct English Publishers.

Nowoczesne rozwiązania

W związku z coraz większym znaczeniem nowoczesnych technologii w nauce języków obcych, udostępniamy naszym Słuchaczom platformę internetową. Jest to serwis internetowy wspomagający naukę z podręczników DIRECT Method for English, który zawiera 3 moduły: testy z 4000 słówek, 100 dyktand oraz 650 ćwiczeń do gramatyki i słownictwa. Dzięki temu nasi Słuchacze mogą nauczyć się o wiele więcej bez ponoszenia dodatkowych kosztów - na platformie wykorzystają nawet 100 godzin nauki gratis!

Lekcje próbne - sprawdź nas sam

Po zapisaniu się do szkoły każdy Słuchacz ma możliwość skorzystać z zajęć próbnych, aby lepiej nas poznać i podjąć świadomą decyzję o rozpoczęciu kursu w naszej szkole.

Galeria zdjęć

Słowa kluczowe

LIDER Centrum Języków Obcych
tel: 505 305 589
O firmie   |   Usługi   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Fotowoltaika PakośćWiadomości BiłgorajKalkulator instalacji fotowoltaicznej